Gdynia Mały Kack

SP nr 13
(ul.Halicka 8)

1x gimnastyka artystyczna 4-5 lat

poziom początkujący

piątki 16:00-16:50

 

1x taniec 4-5 lat

poziom początkujący

środy 16:00-16:50

 

1x gimnastyka artystyczna 6-8 lat

poziom początkujący

poniedziałki 16:00-17:00

 

1x taniec 6-8 lat

poziom początkujący

środy 17:00-18:00

 

2x gimnastyka artystyczna 6-8 lat

poziom średni

poniedziałki 17:00-18:00

piątki 17:00-18:00

 

1x Disco Dance 9-12 lat

poziom początkujący

środy 18:00-19:00

 

2x gimnastyka artystyczna 8-11 lat

poziom średniozaawansowany

poniedziałki 18:00-19:00

piątki 18:00-19:00

 

Gdynia Wzgórze

SP nr 53 Gdynia Wzgórze
(ul. Generała Józefa Hallera 9)

zajęcia anulowane

Gdynia Oksywie

SP nr 33
(ul. Godebskiego 8)

1x gimnastyka artystyczna 4-5 lat

poziom początkujący

piątki 16:00-16:50

 

1x taniec 4-5 lat

poziom początkujący

poniedziałki 16:00-16:50

 

1x gimnastyka artystyczna 6-8 lat

poziom początkujący

piątki 17:00-18:00

 

1x taniec 6-8 lat

poziom początkujacy

poniedziałki 17:00-18:00

 

1x gimnastyka + taniec 9-12 lat

poziom początkujący

piątki 18:00-19:00

 

1x Disco Dance 9-12 lat

poziom początkujący

poniedziałki 18:00-19:00

 

 

Gdynia Obłuże

CKZiU nr 2
(ul.Płk.Dąbka 207)

1x akrobatyka 8-10 lat

poziom początkujący

wtorki 17:00-18:15

 

1x akrobatyka 9-12 lat

poziom średni

do wyboru

wtorki 18:15-19:30

lub

czwartki 17:00-18:15

można obydwa dni :)

 

1x akrobatyka 11-15 lat

poziom średniozaawansowany

czwartki 18:15-19:30

 

1x gimnastyka artystyczna 5-7 lat

poziom początkujący

wtorki 17:00-18:00

 

1x gimnastyka artystyczna 5-7 lat

poziom początkujący

środy 17:00-18:00

 

1x gimnastyka artystyczna 8-10 lat

poziom początkujący

środy 17:00-18:00

 

1x gimnastyka artystyczna 11-14 lat

poziom początkujący

środy 18:00-19:30

 

1x gimnastyka artystyczna 6-8 lat

poziom średni

czwartki 17:00-18:00

 

2x gimnastyka artystyczna 6-8 lat

poziom średni

wtorki 17:00-18:00

czwartki 17:00-18:00

 

grupa SEMI PRO młodsza

poziom średniozaawansowany

środy 18:00-19:30

soboty 11:00-12:30

 

grupa SEMI PRO starsza

poziom średniozaawansowany

środy 17:00-18:15 taniec w SP6 sala lustrzana

czwartki 18:00-19:30 gimnastyka w CKZiU

 

grupa PRO zawodnicza

wtorki 18:00-20:00

czwartki 18:00-19:30

soboty 11:00-13:00

 

 


SP nr 6
ul. Cechowa 22

1x taniec 6-8 lat

poziom początkujący

wtorki 16:00-17:00 sala lustrzana

 

1x taniec współczesny 9-12 lat

poziom średni

wtorki 17:00-18:15 sala lustrzana

 

2x taniec współczesny 13-17 lat

poziom średniozaawansowany, grupa konkursowa

wtorki 18:15-19:30 mała sala gimnastyczna

środy 18:15-19:30 sala lustrzana

 

 

Mosty

SP im. Piotra Dunina
(ul. Szkolna 16)

1x gimnastyka artystyczna

poziom początkujący

poniedziałki 16:00-17:00

 

2x gimnastyka + taniec 6-8 lat

poziom średni

poniedziałki 17:00-18:00

czwartki 17:00-18:00

 

2x gimnastyka + taniec 9-12 lat

poziom średni

poniedziałki 18:00-19:00

czwartki 18:00-19:00

 

Rumia

SP nr 10
(ul. Górnicza 19)

Zajęcia anulowane.

Sopot

Hala 100lecia
Jakuba Goyki 7

1x gimnastyka artystyczna 4-5 lat

poziom początkujący

środy 17:00-17:50

 

1x gimnastyka artystyczna 6-8 lat

poziom początkujący

środy 18:00-19:00

 

1x gimnastyka artystyczna 9-12 lat

poziom początkujący

środy 19:00-20:00

Gdańsk Zaspa

zajęcia anulowane